آموزش های مجازی دبستان سلام سبز

خیلی دور نیست زمانی که تصور می شد اگر آموزش های مدرسه تماما به صورت مجازی ارایه شود چه اتفاقی خواهد افتاد! تجربه آموزش های غیرحضوری در دوران کرونا نشان داد که  اگر بدانی که از چه مسیری باید حرکت کنی، انتخاب آگاهانه سازو کارهای این مسیراهداف را محقق می سازد.

آموزش مجازی یا آموزش از راه دور یکی از روش های آموزشی مهم و اثر گذار در محقق ساختن اهداف برنامه های درسی دانش آموزان است.

معلمان توانمند ما، با طراحی و تولید محتواهای متناسب با فضای آموزشی،مطابق با زمان بندی برنامه هفتگی با مهارت های حرفه ای خود درکلاس های آن لاین، تدریس کرده و با تعامل دانش آموزان موضوع یادگیری را پیش    می برند.

با در نظر گرفتن سلامت و محدودیت استفاده از فضای مجازی، در کنار کلاس های آن لاین و در راستای آموزش ها، معلمین محتواهای آفلاین را در قالب انیمیشن، فیلم، پاور، پادکست تولید کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. محتواهای آفلاین با هدف تقویت مهارت خود یادگیری دانش آموزان طراحی و تولید می شوند.

دانش آموزان علاوه بر مهارت ها و اهداف آموزشی پیش بینی شده، مهارت های خود مدیریتی در یادگیری، کار با ابزارهای رایانه ای، آداب ورود و حضور و خروج در کلاس درس را یاد می گیرند. و به طور خلاقانه فعالیت های خود را با استفاده از مهارت های مرتبط با این فضا اعم از ویدئو، پاورپوینت ارائه می کنند.

مدرسه با در نظر داشتن ضرورت آموزش دانش آموزان، برای ارایه هر چه بهترکلاس های آنلاین زیر ساخت فنی آن مانند اینترنت و سرورهای پیشرفته را مدنظر قرار داده و کلاس های درس دانش آموزان در سامانه فرآیند ( http://farayand.salamsch.com ) و در محیط ادوبی کانکت با برنامه ریزی دقیق و منظم برگزار می شود.

راهنمای شرکت در کلاس های آنلاین سامانه فرآیند

راهنمای ارسال تکالیف از طریق سامانه فرآیند

راهنمای شرکت در آزمون های آنلاین سامانه فرآیند

راهنمای بازدید از کلاسهای ضبط شده در سامانه فرآیند